Корзина
175 отзывов
Купуй другий товар, вимагай оптову ціну на 2 товари. Працюємо по Дропшипінгу
+380989207048
+380675654612
+380633531544

Чохли для гвинтівок, страйкбольної, пневматичної та іншої зброї.

Зброя має зберігатися належним чином та бути максимально захищеною від негативного впливу зовнішнього середовища. Розуміючи це, варто подбати про покупку спеціального чохла. Він знадобиться не тільки для захисту привода, а й для його зручного перенесення і транспортування.

Чохли, сумки та кейси для зброї використовуються в конкретних цілях. Вибір такого виробу залежить від таких факторів, як тип зброї, вид її транспортування, відстані, на яку вона переміщується тощо.

Досвідчені військові чи страйкболісти, яким доводиться часто мати справу зі зброєю, мають кілька видів чохлів відповідно до передбачуваних умов її використання.

Сучасні тактичні чохли досить легкі та надійні завдяки використанню для їх пошиття якісних матеріалів.

Найчастіше виробники тактичного спорядження використовують нейлон, капрон, брезент, кондуру, поліуретан та ін. Як правило, ці матеріали оброблені водовідштовхувальною речовиною.

Чохли для гвинтівок оснащуються системою лямок і ручок, що дозволяють носити їх з різною посадкою.

Для максимального захисту зброї у деяких моделях є пінопласт, розташований між зовнішнім шаром і підкладкою. Всі сучасні тактичні чохли мають надійні застібки-блискавки, а часто — ще велкро-панелі для написів.

Чохли для гвинтівок мають деякі особливості. Їх блискавки розкриваються з трьох боків, завдяки чому сумку можна використовувати як килимок.

Тактичні чохли для зброї зазвичай виготовляються в нейтральному стилі. Це потрібно для того, щоб уберегти зброю від зайвих поглядів.