Продавец Интернет-магазин "ВсеОпт" развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
231 отзыв
2 продукта=оптовая цена. Позвоните нам и получите скидку. Мы работаем по Dropshipping
+380989207048
+380675654612
+380633531544

Thermos

Марка THERMOS - знак справжньої якості, яка популярна серед споживачів у всьому світі. Оскільки THERMOS, по суті справи, є творцем термосів, саме цієї компанії належать самі передові розробки і найширший асортимент, як термосів, так і сумок-холодильників. Перший інсулірованний термос (тобто з вакуумом і дзеркальними поверхнями в якості ізоляції) був винайдений в 1892 році. З тих пір англійська фірма, запатентувавши оригінальна назва, почала свій тріумфальний хід по Європі, а потім і по всьому світу.

Винайдений в 1892 році сером Джеймсом Девар, вченим з Оксфордського Університету, термос не був призначений для комерційних цілей. Проте, в 1904 році два німця, один з яких був учнем сера Девара, Рейнольд Бергер, усвідомивши великі потенційні можливості даної ідеї, сформували Thermos GmbH. В результаті конкурсу на кращу назву, переможцем якого був житель міста Мюнхен, компанія стала відомою під ім'ям Thermos (від грецького слова "Therme", що в перекладі означає "гарячий").

У 1907 році, Thermos GmbH продав права користування торговою маркою Thermos трьом незалежним компаніям, таким як: Американська Компанія Thermos Bottle Company, New York; Thermos LTD Tottenham, Англія; Канадська компанія Canadian Thermos bottle Co.Ltd. Montreal, Канада. Всі три компанії Thermos працювали незалежно один від одного, впроваджуючи, розвиваючи і зміцнюючи позиції Thermos на ринку. Придбавши статус вироби, широко користується попитом, термос був використаний в багатьох відомих експедиціях, таких як: експедиція лейтенанта E.H. Шакелтона на Південний Полюс; експедиція лейтенанта Роберта Е. пеар на північне полярне коло, експедиція полковника Русевелта в Момбасса і в серці Африканського Конго з Річардом Хардінг Давис. Термос навіть став бортовий приналежністю для Wright Brothers, які брали його з собою в літак, і для Count Zepplin, що використав термос в своїх перельотах на повітряній кулі. Завдяки своєму революційному дизайну термос "Thermos" придбав популярність у всьому світі!

У 1911 компанія Тhermos Ltd, Англія, зробила технологічний прорив, вперше створивши скляну колбу, відлиту в спеціальній стеклодувной машині. Сьогодні Thermos знаходиться на передових рубежах у своїй області, будучи світовим лідером скляної вакуумної технології. З виробництвом колб шляхом механічного відливу популярність виробів Thermos придбала величезні масштаби.

У 1928 був винайдений новий теплоізоляційний посудину з подвійними стінками, зі скла Pyrex, розмір якого приблизно становив 28 галонів. Це виріб став надзвичайно популярним в 1928 - 1929 рр і використовувалося для зберігання ящиків під морозиво і заморожену рибу, являючи собою прототип сучасного холодильника.

Через війни, що почалася заводи компанії Thermos Ltd / Англія / практично були закриті. Після війни компанія продовжувала боротися протягом декількох років, вже не працюючи як виробник, а займаючись складанням продукції з імпортних деталей. До 1931 року виробництво скляних колб відновилося, і компанія почала своє економічне відновлення. Коли в 1939 році в Європі спалахнула Друга Світова Війна, фактично всі потужності заводів Thermos Ltd були спрямовані на потреби британських військових сил.

Коли в 1945 році війна закінчилася, колишня робота заводів Thermos була відновлена. Вироби, які виготовлялися до війни, були зняті з виробництва, а в 1947 році після придбання заводу для виробництва виробів з металу в околицях Трафтвілля їх виробництво відновилося.

У 1952, Американська Компанія Thermos Bottle Company придбала контрольний пакет акцій корпорації "Plastene" в Crawfordsville, штат Індіана, виробника обпресувати литий пластмасової продукції. Це придбання дало Thermos / США / можливість використовувати 2 види обладнання для опресування під тиском, а так само дозволило зробити великий крок у розвитку цієї нової технології. У 1953 році була відкрита філія Plastene Ltd.of Canada / Канада / для виробництва пластмасових частин для термоса.

К 1957 году, спустя 50 лет, как компания начала свою работу в США, Великобритании и Канаде, изделия, выпускаемые под маркой Thermos стали известны по всему миру. Все знали, что термос идеально подходит для хранения продовольствия и напитков. Термос "Thermos" также нашел свое применение в науке, медицине и промышленности. Он использовался в различных частях инструментов, измеряющих электроэнергию и скороподъемность в самолетах, выявляющих нефтяные месторождения и приборах автоматической записи погоды. Он также использовался для транспортировки редкой тропической рыбы и для хранения и транспортировки плазмы крови, сыворотки, костей, тканей и инсулина.

Одним з нововведень, котрі принесли Thermos чималий успіх в 1985 році був "Сoffee Butler" - скляний термос-графин. Ця модель мала величезний успіх і стала одним з найбільш використовуваних предметів побуту в Північній Америці в 1985.

У 1996 Thermos оголосив про свої наміри сфокусуватися на тому виробництві, з якого компанія починала свою діяльність, а саме на виробництві портативних теплоізоляційних виробів для зберігання продуктів і напоїв. З 1997 року асортимент виробів, що випускаються під маркою Thermos включав термоси зі скляною і сталевий колбою, матерчаті та пластмасові сумки-холодильники, глечики, і ліцензовані дитячі сумочки для сніданку. Також в 1997 Thermos почав поставляти свою продукцію на ринок продовольчих товарів. Тепер в США розподіл продукції йшло за наступними каналами збуту: ринки роздрібної торгівлі та спеціалізовані ринки.

З 2002 року Thermos ліцензував високоефективні сумки-холодильники системи IsoTec, в основі якої лежить багатошарова герметична інсуляції

На сьогоднішній день асортимент продукції, яку пропонує компанія Thermos, величезний. Крім класичного варіанту цього виробу існує безліч інших. Сюди можна віднести, наприклад, термосумки, які стануть в нагоді кожному, хто зібрався йти в похід або на пікнік. Компанія виробляє термоси і для гарячих напоїв, і для перших страв. Для любителів спорту компанія Thermos виробляє спеціальні фляги з нержавіючої сталі. Вони здатні переносити досить серйозні механічні навантаження, крім цього, дані вироби зручні у використанні і практичні.

Компанія Thermos надає широкий вибір так званих термосів-поїльників, призначених для маленьких дітей. Вони оснащені спеціальним носиком, через який дитина може пити рідину, що знаходиться всередині даного вироби. Це далеко не повний перелік виготовляються цим виробником товарів.

Оскільки компанія Thermos є родоначальником виробництва подібних виробів, всі технологічні нововведення беруться на озброєння в першу чергу саме їй. Завдяки цьому, продукція, вироблена цією компанією, чудово справляються зі своєю основною функцією - збереженням температури. Крім того, всі вироби, випущені даною компанією, досить довговічні. На багато з них виробник надає п'ятирічну гарантію.

Дизайн товарів, вироблених під ім'ям Thermos, дуже різноманітний: існує безліч моделей, виконаних в яскравих кольорах з нанесенням «веселих» зображень. Вибір виробів, що володіють строгим дизайном, теж досить великий. Кожен споживач незалежно від віку, статі та роду занять зможе знайти той виріб, зовнішній вигляд якого буде найбільш прийнятний.

Компанія Thermos пройшла дуже довгий шлях у вдосконаленні своєї продукції, саме тому вона користується великою популярністю по всьому світу.

Сьогодні, напередодні 100-ої річниці, Thermos продовжує свою багату традицію новаторства, створюючи унікальні вироби.