-20%


Набор тактический: экшн-камера AIRON ProCam 7 Black с аксессуарами, 4K-видеозъемка, защита от воды и пыли
6 373,75 ₴
5 099 ₴
- В наличии
- Код: 00044822356754801
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AirOn |
| Цвет | Черный |
| Тип видеокамеры | Экшн-камера |
| Форматы записи | HD |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n 2.4 ГГц |
| Ємніть акумулятору | 1350 mAh |
| Аккумулятор | З’ємний Li-ion 3.7 V / 1350 mAh, 4.995 W |
| Вес | 91 г. |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глубина погружения | 40 м. |
| Дисплей (видошукач) | 2″ LCD HD кольоровий сенсорний |
| Зміна куту огляду | Вузький, Середній , Широкий |
| Интерфейс | USB Type-C 2.0 |
| Наявні роз'єми | USB Type-C, microHDMI, microSD, роз'єм кріплення на штатив |
| Наявність вбудованого мікрофону | Да |
| Наявність другого дисплею | Нет |
| Об'єктив / Лінзи | Ширококутний 150° / 6 GIR |
| Параметри сумісних зарядних пристроїв | 5 V / 1 А |
| Процессор | Novatek NT96660 |
| Підтримка Quick Charge | Нет |
| Підтримка відеоформатів | H.264, MP4 |
| Підтримка зовнішнього мікрофону | Да |
| Підтримка пульту ДУ | Да |
| Размер | 60x42x29 мм |
| Разрешение видео | 720P (1280x720) 120 (Slow Motion)/60/30 FPS|VGA (640x480) 240 FPS (тільки Slow Motion)|1080P (1920×1080) 60/30 FPS|2.7K (2.9K) (2560x1440) 30 FPS|4K (3840x2160) 24 FPS |
| Розширення пам'яті | microSD до 128 ГБ |
| Сенсор зображення | 12 MP CMOS EXMOR |
| Сумісні додатки | YKJ |
| Сумісність з ОС | iOS, Android , Mac OS , Windows |
| Формати зображень | JPG |
| Фронтальний дисплей | Нет |
| Язык интерфейса | Українська, English, Русский та інші |
| Якість фото | 20MP , 5MP, 8MP , 12MP , 16MP , 24MP |
- Цена: 5 099 ₴











