
Складной нож Civivi, карманный нож, EDC нож Civivi, нож из дамасской стали, нож с G10
8 300 ₴
6 640 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0001C907DS
- +380 (67) 565-46-12
Ніж складаний кишеньковий Civivi Elementum, (7.5 см) Damascus / Carbon Fiber & G10
Civivi Elementum — це стильний EDC-ніж, який є бестселером асортименту, завоювавши серця ножаманів у всьому світі завдяки поєднанню функціональності, ергономіки та естетичної краси. Клинок завдовжки 75.2 мм має класичну форму Drop Point, що дозволяє виконувати інструментом завдання широкого спектру. Водночас руківʼя з плавними вигинами надійно лягає у долоню, що робить експлуатацію гранично безпечною.
Ключові можливості
- Складаний EDC ніж, бестселер бренду Civivi у новому дизайні;
- Клинок з дамаської сталі для високої міцності та довговічності;
- Твердість клинка – 58-60 HRC, що забезпечує тривале утримання заточування;
- Форма клинка – Drop Point, ідеальна для різноманітних завдань;
- Блокувальний механізм – замок Liner Lock для надійної експлуатації;
- Матеріал руківʼя – G10 та вуглецеве волокно, що забезпечують легкість і стійкість;
- Є однопозиційна кліпса з нержавіючої сталі для зручного носіння;
- Вага – 83.3 г, що гарантує високу портативність;
- Повна довжина – 177.6 мм, довжина в складеному стані – 102.4 мм;
- Товщина клинка – 3 мм; товщина руківʼя – 11 мм.
Технічні характеристики
- Вид ножа: кишеньковий, туристичний, тактичний;
- Довжина клинка: 75.2 мм;
- Колір рукоятки: темно-сірий;
- Марка сталі: Дамаська сталь;
- Тип замка: Liner Lock;
- Тип заточення: прямий;
- Тип ножа: складаний.
Наприклад, наявність цього ножа у вашій кишені стане в нагоді під час пікніків чи туристичних подорожей. Ви з легкістю зможете нарізати фрукти або підготувати їжу на вогнищі. Також ножем можна користуватися в повсякденному житті для виконання різноманітних побутових завдань.
Замовити ніж Civivi Elementum можна в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні. Ми гарантуємо якість та задоволення ваших потреб, а також швидке обслуговування. Високі відгуки від наших клієнтів підтверджують нашу репутацію.
Ніж складаний кишеньковий Civivi Elementum, (7.5 см) Damascus / Carbon Fiber & G10
Ціну, наявність та асортимент уточнюйте у наших менеджерів.
– широкий асортимент інструментів та товарів для майстерні;
– рішення як для професіоналів, так і для аматорів;
– перевірені виробники та надійна якість продукції;
– зручна покупка, консультація менеджерів та швидка доставка по Україні.
1. Оформіть замовлення через кошик на сайті у зручний для вас час.
2. Менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження деталей.
3. Оплатіть замовлення зручним способом.
4. Отримайте посилку обраним перевізником по всій Україні.
Оцініть швидку доставку та якісне обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Стан | Новий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 83.3 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 177.6 мм |
| Довжина в складеному стані | 102.4 мм |
| Довжина клинка | 75.2 мм |
| Колір рукоятки | темно-сірий |
| Марка сталі | Дамаська сталь |
| Матеріал рукоятки | G10, вуглецеве волокно |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип | Ножі |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 6 640 ₴











