-20%


Перфоратор в кейсі 750Вт Einhell TE-ID 750 E (пилосос+кейс) з швидкозажимним патроном з блокуванням, реверс
3 375 ₴
2 700 ₴
- В наявності
- Код: TE-ID750E
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 48000 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 14 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 12 мм |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.3 |
- Ціна: 2 700 ₴


