
Токарний станок по дереву WorkMan WL350A оптом та в роздріб, потужність 0,37 кВт, вага 27 кг
4 707,81 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: маг00000042538
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Workman |
| Кількість швидкостей | 4 шт. |
| Відстань між центрами | 1000 мм |
| Споживана потужність | 0.37 кВт |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 27 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри (Д х Ш х В) | 143 х 21 х 35 см |
| Габарити картонної коробки (Д х Ш х В) | 144 х 22 х 38 см |
| Максимальний діаметр обробки | 350 мм |
| Частота обертання шпинделя | від 720 до 2150 оборотів в хвилину |
- Ціна: 4 707,81 ₴






