-25%


Шліфувальна машина Einhell TE-AG 125/750 kit, потужність 750 Вт, діаметр диска 125 мм
4 745 ₴
3 558,75 ₴
- В наявності
- Код: 4430885
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 |
| Гарантійний термін | 24 |
| Максимальна кількість обертів | 11000 |
| Живлення | 230В |
- Ціна: 3 558,75 ₴


