
Свердлильний станок WorkMan DP8 оптом і в роздріб, потужність 0,35 кВт, 2500 об/хв, вага 15 кг
6 093,75 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: маг00000042519
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Workman |
| Кількість обертів холостого ходу | 2500 об/хв |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Стан | Новий |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Додаткові параметри | |
| Хід шпинделя | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага верстата (нетто) | 15 кг |
| Вага верстата з упаковкою (брутто) | 16 кг |
| Висота верстата | 58 см |
| Габарити картонної коробки (Д х Ш х В) | 46 х 37 х 25 см |
| Нахил робочого столу | -45º - 0 - 45º |
| Розмір основи | 270 х 180 мм |
| Розмір столу | 160 х 160 мм |
| Розміри робочого стола | 165 x 165 мм |
| Свердлильний патрон | від 1,5 до 13 мм |
| Тип приводу | Ремінної |
| Частота обертання шпинделя | від 500 до 2500 оборотів в хвилину |
- Ціна: 6 093,75 ₴







