
Фуговально рейсмусовий станок WorkMan PT250A оптом і в роздріб, потужність 1.5 кВт, вага 30 кг
14 025 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: маг00000042522
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Workman |
| Кількість обертів холостого ходу | 9000 об/хв |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Ширина заготовки | 252 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 30 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заготовки при рейсмусовании | від 5 до 120 мм |
| Габаритні розміри (Д х Ш х В) | 954 х 494 х 483 мм |
| Габарити картонної коробки (Д х Ш х В) | 102 х 43 х 51 см |
| Глибина стругання при фугуванні за один прохід | 0 - 2,5 мм |
| Глибина фугування | 3 мм |
| Кількість ножів | 2 |
| Максимальна ширина заготовки при рейсмусовании | 252 мм |
| Максимальна ширина заготовки при фугуванні | 252 мм |
| Розмір рейсмусового столу | 270 х 303 мм |
| Розмір столу фугування | 920 х 263 мм |
| Швидкість подачі при рейсмусовании | 4 м/хв |
| Частота холостого ходу | 9000 оборотів в хвилину |
- Ціна: 14 025 ₴







