
Фуговально-рейсмусовий станок WorkMan PT200A оптом і в роздріб, потужність 1,5 кВт, вага 27 кг
12 773,44 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: маг00000042521
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Workman |
| Кількість обертів холостого ходу | 9000 об/хв |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Ширина заготовки | 204 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заготовки при рейсмусовании | від 5 до 120 мм |
| Габаритні розміри (Д х Ш х В) | 753 х 494 х 460 мм |
| Габарити картонної коробки (Д х Ш х В) | 85 х 44 х 47 см |
| Глибина стругання при фугуванні за один прохід | 0 - 2,5 мм |
| Кількість ножів | 2 |
| Максимальна ширина заготовки при рейсмусовании | 204 мм |
| Максимальна ширина заготовки при фугуванні | 204 мм |
| Розмір рейсмусового столу | 270 х 204 мм |
| Розмір столу фугування | 740 х 210 мм |
| Швидкість подачі при рейсмусовании | 4 м/хв |
| Частота холостого ходу | 9000 оборотів в хвилину |
- Ціна: 12 773,44 ₴







