
Forte FGD6500E Електрогенератор, потужність 4500 Вт, дизельний, портативний, рівень шуму 85 дБ
52 658,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: маг43690
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від перевантаження | Так |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 4.8 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 4.5 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Наявність вольтметра | Так |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 530 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 406 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 |
| Час безперервної роботи | 8 |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 52 658,75 ₴




