
Пневматичний кольт 1911 KWC Colt KM-40(D) металевий затвор, калібр 4,5 мм, початкова швидкість 130 м/с
2 071,25 ₴
- Немає в наявності
- Код: магKM40DHN
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KWC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина ствола | 110 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 21 |
| Початкова швидкість | 130 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Загальні | |
| Довжина | 220 мм |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Ручний |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Матеріал рамки | Пластик |
| Прицільні пристосування | Нерегульована прицільна планка з мушкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.84 |
| Гарантійний термін | 3 |
| Тип ствола | Латунний гладкий |
- Ціна: 2 071,25 ₴





