
Точильний станок 200 мм WorkMan TLG200VL з регулюванням обертів, потужність 550 Вт, оптом і в розницю
7 755 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: маг 00000042504
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Workman |
| Кількість обертів холостого ходу | 2976 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Споживана потужність | 0.55 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Загальні параметри | |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18 |
| Габарити картонної коробки (Д х Ш х В) | 42 х 27 х 41 см |
| Зернистість оснащення | 36# і 60# |
| Параметри шліфувального круга | 200 х 25 мм |
| Частота холостого ходу | від 1990 до 2976 оборотів в хвилину |
- Ціна: 7 755 ₴








