-20%


Ленточнопильний станок по дереву WorkMan BS200S ленточна пила по дереву, потужність 300 Вт, діаметр шківа 200 мм
14 854,69 ₴
11 883,75 ₴
- В наявності
- Код: 41152
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Workman |
| Споживана потужність | 0.3 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Стрічковий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 780 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
- Ціна: 11 883,75 ₴








