-20%


Ленточний комбінований станок гріндер ножів і шліфування заготовок WorkMan BD1600VS з регулюванням обертів, потужність 710 Вт
9 868,75 ₴
7 895 ₴
- В наявності
- Код: маг 45044
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Workman |
| Стан | Новий |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага верстата (нетто) | 13,5 кг |
| Вага верстата з упаковкою (брутто) | 15 кг |
| Габарити картонної коробки (Д х Ш х В) | 48 х 34 х 42 см |
| Розмір диска | 150 мм |
| Розмір шліфувальної стрічки | 25,4 х 762 мм |
| Споживана потужність | 0.71 |
| Тип верстата | Стрічковий |
| Частота холостого ходу | від 2000 до 2976 оборотів в хвилину |
- Ціна: 7 895 ₴









