
Лобзиковий станок по дереву WorkMan 18V оптом і в роздріб, потужність 0,12 кВт, глибина різання 50 мм
9 340 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 00000042495
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Workman |
| Споживана потужність | 0.12 кВт |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 1600 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16.5 |
| Габарити картонної коробки (Д х Ш х В) | 78 х 38 х 40 см |
| Глибина різання дерева | 50 мм |
| Діаметр штуцера стружкоотсоса | 35 мм |
| Нахил робочого столу | від -10º до 45º |
| Розмір столу | 500 х 260 мм |
| Тип верстата | Лобзиковий |
| Частота ходу | від 550 до 1600 ходів в хвилину |
| Ширина різу | 456 мм |
- Ціна: 9 340 ₴











