
Одномісна надувна грибна човен Bark B-190 книжка, вага 10 кг, вантажопідйомність 160 кг
11 225 ₴
- Немає в наявності
- Код: магB-190 книжка
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 160 кг |
| Вид човна | Надувний човен |
| Довжина | 190 см |
| Діаметр балона | 28 см |
| Загальна вага | 10 кг |
| Кіль | Надувний |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Кількість сидячих місць | 1 шт. |
| Матеріал | Неармований ПВХ |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Тип | Гребна |
| Тип сидіння | Надувне |
| Транець | Навісний |
| Ширина | 100 см |
| Весла | |
| Весла | Пластик |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 40 см |
| Довжина у складеному вигляді | 80 см |
| Ширина у складеному вигляді | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 |
| Діаметр борту | 28 см |
- Ціна: 11 225 ₴


