
Одномісна надувна гребна човен Bark B-210 книжка, вантажопідйомність 170 кг, довжина 210 см
13 137,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: магB-210 книжка
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 170 кг |
| Вид човна | Надувний човен |
| Довжина | 210 см |
| Загальна вага | 10 кг |
| Кіль | Надувний |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Кількість сидячих місць | 1 шт. |
| Матеріал | Неармований ПВХ |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна |
| Тип дна | Надувне |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Транець | Навісний |
| Ширина | 117 см |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 40 см |
| Довжина у складеному вигляді | 80 см |
| Ширина у складеному вигляді | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 |
| Діаметр борту | 32 см |
- Ціна: 13 137,50 ₴


