
Одномісна надувна грибна човен Bark B-220D, вантажопідйомність 150 кг, довжина 220 см
8 662,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: магB-220D
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 150 кг |
| Довжина | 220 см |
| Діаметр балона | 30 см |
| Загальна вага | 13 кг |
| Кіль | Надувний |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Кількість сидячих місць | 1 шт. |
| Матеріал | Неармований ПВХ |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна з навісним транцем |
| Тип дна | Надувне |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Транець | Навісний |
| Ширина | 115 см |
| Щільність днища | 800 г/м2 |
| Щільність матеріалу | 800 г/м2 |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 40 см |
| Довжина у складеному вигляді | 80 см |
| Ширина у складеному вигляді | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 |
| Вага комплекту | 13 кг |
| Габарити упаковки, див. | 80х40х30 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр борту | 30 см |
- Ціна: 8 662,50 ₴





