
Одномісна надувна грибна човен Bark B-220СD, вантажопідйомність 150 кг, вага 15 кг
9 062,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: магB-220СD
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 150 кг |
| Вид човна | Надувний човен |
| Довжина | 220 см |
| Діаметр балона | 30 см |
| Загальна вага | 15 кг |
| Кіль | Надувний |
| Кількість сидячих місць | 1 шт. |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна |
| Ширина | 115 см |
| Щільність днища | 2 г/м2 |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 |
| Вага комплекту | 15 кг |
| Габарити упаковки, див. | 80х40х30 |
| Діаметр борту | 30 см |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
- Ціна: 9 062,50 ₴





