
Одномісна надувна гребна човен Bark B-210CN, вантажопідйомність 170 кг, довжина 210 см
5 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: маг
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 170 кг |
| Довжина | 210 см |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага комплекту | 17 кг |
| Габарити упаковки, див. | 80x40x30 |
| Діаметр борту | 32 см |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
- Ціна: 5 850 ₴





