
Двомісна надувна гребна човен Bark B-240, довжина 240 см, вантажопідйомність 200 кг
9 225 ₴
- Немає в наявності
- Код: маг
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Довжина | 240 см |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага комплекту | 15 кг |
| Габарити упаковки, див. | 90x45x30 |
| Діаметр борту | 32 см |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
- Ціна: 9 225 ₴





