
Двомісна надувна гребна човен Bark B-250CN, вантажопідйомність 250 кг, довжина 250 см
10 125 ₴
- Немає в наявності
- Код: маг
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Вид човна | Надувний човен |
| Вантажопідйомність | 250 кг |
| Довжина | 250 см |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага комплекту | 22 кг |
| Габарити упаковки, див. | 100x45x35 |
| Діаметр борту | 36 см |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
- Ціна: 10 125 ₴





