
Тримісний надувний гребний човен Bark В-300D, довжина 300 см, вантажопідйомність 380 кг, вага 26 кг
13 537,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: маг
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 380 кг |
| Довжина | 300 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага комплекту | 26 кг |
| Габарити упаковки, див. | 110x45x35 |
| Діаметр борту | 40 см |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 3-4 |
- Ціна: 13 537,50 ₴





