Тримісний надувний моторний човен Bark ВT-310 книжка, довжина 310 см, ширина 146 см, вантажопідйомність 390 кг
22 225 ₴
- Немає в наявності
- Код: маг
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тримісний надувний моторний човен Bark ВT-310 книжка, довжина 310 см, ширина 146 см, вантажопідйомність 390 кг
22 225 ₴
Немає в наявностіХарактеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 390 кг |
| Довжина | 310 см |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Ширина | 146 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр борту | 38 см |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Потужність двигуна | 10 л. с. |
- Ціна: 22 225 ₴


