Чотиримісний надувний моторний човен Bark ВT-330D книжка, довжина 330 см, вантажопідйомність 440 кг
25 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: маг
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чотиримісний надувний моторний човен Bark ВT-330D книжка, довжина 330 см, вантажопідйомність 440 кг
25 300 ₴
Немає в наявностіХарактеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Вид човна | Надувний човен |
| Вантажопідйомність | 440 кг |
| Довжина | 330 см |
| Пасажиромісткість | 4 |
| Ширина | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр борту | 40 см |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Потужність двигуна | 20 л. с. |
- Ціна: 25 300 ₴


