
Надувна моторна човен 6-8 місць ВN-360S, довжина 360 см, потужність двигуна 25 к.с.
21 987,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: маг
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 500 кг |
| Довжина | 360 см |
| Пасажиромісткість | 4 |
| Ширина | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага комплекту | 40+27 кг |
| Габарити упаковки, див. | 150х50х45+100х80х10 |
| Діаметр борту | 44 см |
| Кількість гермовідсіків | 3+1 |
| Потужність двигуна | 25 л. с. |
- Ціна: 21 987,50 ₴





