
Надувний моторний човен 6-8 місць ВT-450S, довжина 450 см, вантажопідйомність 800 кг, вага 50 кг
37 012,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: маг
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 800 кг |
| Довжина | 450 см |
| Пасажиромісткість | 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага комплекту | 50+32 кг |
| Габарити упаковки, див. | 170x50x45+110x95x10 |
| Діаметр борту | 47 см |
| Кількість гермовідсіків | 5+1 |
- Ціна: 37 012,50 ₴





