-20%


Туристичний похідний Складний стіл BRS-Z31 (висота регулюється) для активного відпочинку, алюмінієвий сплав
4 373,75 ₴
3 499 ₴
- В наявності
- Код: магBRS-Z31
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRS |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 4.1 кг |
| Висота | 770 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 195 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 145 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 755 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Розмір | 69x69x47-77 см |
| Тип | Меблі |
| Тип товару | Товари для туризму |
- Ціна: 3 499 ₴





