-20%


Зварювальна маска Хамелеон Forte MC-3000 маска зварника з автоматичним затемненням 9 - 13 DIN, вага 0.45 кг
1 180 ₴
944 ₴
- В наявності
- Код: магMC-3000
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.45 кг |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення маски | Фотоелемент |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 110 мм |
| Ширина оглядового вікна | 90 мм |
- Ціна: 944 ₴



