
Кутова шліфувальна машина Sturm (125 мм, 1200 Вт) AG90121P болгарка професійна, пилезахист, японські підшипники
2 187,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: AG90121P
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкий доступ до щіток | Так |
| Вага нетто, кг | 2,33 кг |
| Габарити в упаковці | 330x125x120 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Довжина мережевого кабелю, м | 2 м |
| Кількість положень передньої рукоятки | 2 |
| Комплектація | Гайки для кріплення, захисний кожух, бічна рукоятка, ключ, комплект щіток. |
| Корпус | М'який пластик |
| Плавний пуск | Немає |
| Поворотна задня рукоятка | Немає |
| Регулювання обертів | Немає |
| Тип інструменту | Професійний |
| Упаковка | Картонна упаковка |
| Число оборотів | 11000 об/хв |
- Ціна: 2 187,50 ₴






