
Кутова шліфувальна машина болгарка УШМ 180 мм, 1800 Вт, плавний пуск Sturm AG9018P, професійна, 8700 об/хв
3 675 ₴
- Немає в наявності
- Код: AG9018P
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.06 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 8700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкий доступ до щіток | Так |
| Вага нетто, кг | 3,06 кг |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Кількість положень передньої рукоятки | 2 |
| Комплектація | Захисний кожух, бічна рукоятка, ключ, комплект щіток |
| Напруга, В | 230 В |
| Плавний пуск | Да |
| Поворотна задня рукоятка | Немає |
| Регулювання обертів | Немає |
| Тип інструменту | Професійний |
| Число оборотів | 8700 об/хв |
- Ціна: 3 675 ₴


