
Перфоратор (Professional, 1050Вт) Sturm ID21105P для роботи по дереву, цеглі та бетону, реверс, патрон 13 мм
2 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: ID21105P
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 44800 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Живлення | |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкий доступ до щіток | Немає |
| Вага | 3.3 |
| Вага брутто, кг | 3.6 кг |
| Вага нетто, кг | 3.3 кг |
| Габарити в упаковці | 280х80х240 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр свердління (метал/дерево/бетон) | метал 10 /дерево 25 /бетон 13 |
| Довжина мережевого кабелю, м | 4 м |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | Дриль, додаткова рукоятка, обмежувач глибини, патронний ключ, вугільні щітки |
| Корпус редуктора | Метал |
| Напруга, В | 220В~ 50 Гц |
| Регулювання обертів | Да |
| Режими роботи | Свердління / ударне свердління |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Фіксація клавіші включення | Так |
| Число оборотів | 0-2800 об/хв |
| Число ударів | 0-44800 уд/хв |
- Ціна: 2 250 ₴





