
Перфоратор в кейсі Sturm RH2532VR з регулюванням обертів 1850 Вт, 3 режими роботи, потужність 1850 Вт
6 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: RH2532VR
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 820 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4200 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 6.5 Дж. |
| Режими роботи | Свердління, Довбання (удар), Свердління з ударом |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто, кг | 5,7 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр свердління (метал/дерево/бетон) | - / - / 32 мм |
| Напруга, В | 220 В |
| Обмежувач швидкості | Немає |
| Розташування двигуна | Вертикальне |
| Регулювання обертів | Да |
| Тип кріплення бура | SDS-Plus |
| Упаковка | Пластиковий кейс |
| Фіксація клавіші включення | Так |
| Число оборотів | 0 - 880 об/хв |
| Число ударів | 4200 уд/хв |
| Енергія удару | 6.5 Дж |
- Ціна: 6 000 ₴




