
Точильно-шліфувальна машина Sturm BG6015GR для заточки стамесок, лезів ножів і ножиць, зняття фасок, потужність 0,35 кВт
3 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: BG6015GR
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр посадкового отвору | 12.7 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 7.05 кг |
- Ціна: 3 250 ₴



