-22%


Бензиновий тример-кусторіз Sturm BT8952S, 2100 Вт мотокоса для трави та кущів, ніж та косильна голівка, 51,7 куб. см
9 375 ₴
7 312,50 ₴
- В наявності
- Код: маг BT8952S
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто, кг | 8 кг (без ріжучих пристроїв та паливної суміші) |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр волосіні | 2.0 - 2.7 мм |
| Об'єм двигуна | 51,7 куб см |
| Праймер | Да |
| Тип двигуна | 2-х тактний бензиновий |
| Тип тріммерной головки | Напівавтоматична |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Фіксація клавіші пуск | Да |
| Число обертів двигуна | 6500 об/хв |
| Ширина скошування | 44 см |
- Ціна: 7 312,50 ₴










