
Електричний краскопульт Sturm SG9670P, потужність 700 Вт, продуктивність 1200 мл/хв
3 187,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: магSG9670P
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто, кг | 2,05 |
| Габарити в упаковці | 235x140x290 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр сопла | 2.6 / 2.2 / 1.8 / 1.5 мм |
| Довжина мережевого кабелю, м | 4 |
| Комплектація | Краскопульт, голка - 1шт, лійка для вимірювання в'язкості -1шт, форсунки - 4шт, щітка - 1 шт, |
| Максимальна в'язкість фарби,DIN | 100 |
| Обсяг бачка для фарби,л | 1 |
| Переваги товару | Можливість роботи з найбільш в'язкими матеріалами, змінні форсунки, професійна серія, великий обсяг бачка |
| Продуктивність, мл/хв. | 1200 |
| Розташування бачка | нижня |
| Регулювання інтенсивності розпилення | Так |
| Упаковка | Паперова коробка |
- Ціна: 3 187,50 ₴




