-29%


Електричний лобзик Sturm JS4195P, 950 Вт, професійний, з регулюванням швидкості та підключенням до пилососа
4 327,50 ₴
3 072,52 ₴
- В наявності
- Код: JS4195P
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Нахил підошви | 90 град. |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Здув тирси | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 100 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.1 |
| Вага нетто, кг | 3,1 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Комплектація | Лобзик; паралельна направляюча; адаптер; фіксатор паралельну напрямної; пилка для лобзика; інструкція з експлуатації; |
| Лазерний покажчик | Немає |
| Максимальна глибина пропилу(дерево/метал) | 100/8 мм |
| Маятниковий хід, сходи | 4 |
| Напруга, В | 220 |
| Підключення до пилососа | Так |
| Тип інструменту | Професійний |
| Тип підошви | Алюміній |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Фіксація клавіші включення | Так |
| Форма ручки | Скобоподібна |
| Число оборотів | 800 - 3000 об/хв |
- Ціна: 3 072,52 ₴






