-20%


Пила торцовочна з протяжкою (2200 Вт, 255 мм) Sturm MS5525WM, з лазерним вказівником та функцією підсвітки
15 700 ₴
12 560 ₴
- В наявності
- Код: MS5525WM
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкий доступ до щіток | Так |
| Вага брутто, кг | 17 кг |
| Вага нетто, кг | 14,7 кг |
| Габарити в упаковці | 770x550x445 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина пропилу | 90 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 45 x 340 мм |
| Глибина пропилу 90 град. | 90 x 340 мм |
| Діаметр диска | 255 мм |
| Довжина мережевого кабелю, м | 2 м |
| Діаметр посадочного отвору | 30 |
| Комплектація | Пила торцювальна;Мішок для збору стружки - 1 шт.;Ключ - 1 шт.;Затиск - 1 шт;Інструкція з експлуатації; |
| Лазерний покажчик | Є (клас 2) |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Напруга, В | 220 В |
| Плавний пуск | Немає |
| Протяжний механізм | Да |
| Пилозбірник | Да |
| Розмір диска, мм | 255 x 30 x 2.8 мм / 48Т |
| Режим циркулярки | Немає |
| Споживана потужність | 2200 |
| Кут повороту столу | 0 до 45 (вліво і вправо); |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Фіксація клавіші включення | Немає |
| Число оборотів | 3200/4500 об/хв |
| Ширина пропилу | 340 мм |
- Ціна: 12 560 ₴




