-20%


Пила торцовочна з протяжкою, ремінна, 2200 Вт, 305 мм Sturm MS55305BL, лазерний вказівник, пилозбірник
22 700 ₴
18 160 ₴
- В наявності
- Код: MS55305BL
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування шпинделя | Да |
| Вага брутто, кг | 20.9 кг |
| Вага нетто, кг | 17,9 кг |
| Габарити в упаковці | 770x550x445 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина пропилу | 90°/90°: 105*330 мм;90°/45°: 105*230 мм;Ліво: 45°/90°: 60*330 мм;Право:45°/90°: 33*330 мм;Ліво: 45°/45°: 60*230 мм;Право: 45°/45°: 33*230 мм; |
| Глибина пропилу 45 град. | 60x235 мм |
| Глибина пропилу 90 град. | 105x335 мм |
| Діаметр диска | 305 мм |
| Діаметр посадочного отвору | 30 мм |
| Довжина мережевого кабелю, м | 2 м |
| Додаткові характеристики | Максимальний розмір заготовки: 335x105 мм; |
| Комплектація | Пила торцювальна Sturm MS55305BL;Твердосплавний пиляльний диск (40 зубів) - 1шт. (встановлено);Мішок для збору стружки - 1шт.;Притискна струбцина - 1шт.;Торцевий гайковий ключ - 1шт.;Інструкція по експлуатації; |
| Лазерний покажчик | Є (клас 2) |
| Напруга, В | 230 В |
| Протяжний механізм | Да |
| Пилозбірник | Да |
| Підсвічування робочої зони | Да |
| Розмір диска, мм | 305 x 30 мм / 40 Т |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Число оборотів | 3800 об/хв |
- Ціна: 18 160 ₴


