-20%


Полірувальна машина Sturm AG916CP 180 мм, 1600 Вт для шліфування пофарбованих і лакованих поверхонь, з регулюванням швидкості
3 675 ₴
2 940 ₴
- В наявності
- Код: AG916CP
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкий доступ до щіток | Так |
| Вага нетто, кг | 3,2 кг |
| Габарити в упаковці | 470х180х200 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Довжина мережевого кабелю, м | 2 м |
| Комплектація | Ексцентрикова шліфмашина Sturm AG916CP;Полірувальний чохол - 1шт.;Полірувальна підошва - 1шт.;Рукоятка - 1шт.;D-подібна рукоятка – 1 шт.; Гвинт кріплення рукоятки - 2шт.;Ключ шестигранний - 1шт.;Інструкція по експлуатації; |
| Напруга, В | 230 В |
| Регулювання обертів | Да |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Фіксація клавіші включення | Так |
| Число оборотів | 500-3000 об/хв |
- Ціна: 2 940 ₴





