-20%


Полірувальна машина Sturm 180 мм, 1400 Вт AG919CP для полірування поверхонь і виробів з деревини та металу, з насадками 180 мм і
3 195 ₴
2 556 ₴
- В наявності
- Код: AG919CP
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 4200 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкий доступ до щіток | Так |
| Вага брутто, кг | 4.15 кг |
| Вага нетто, кг | 3.15 кг |
| Габарити в упаковці | 470х180х200 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Довжина мережевого кабелю, м | 2 м |
| Комплектація | хутряна насадка |
| Напруга, В | 230 В |
| Регулювання обертів | Да |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Фіксація клавіші включення | Так |
| Число оборотів | 800-4200 об/хв |
- Ціна: 2 556 ₴






