-20%


Циркулярна настільна пила Sturm CS50201 для обробки твердих і м'яких порід деревини 2 кВт діаметр диска 200 мм, потужність 2000 Вт
5 200 ₴
4 160 ₴
- В наявності
- Код: CS50201
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sturm |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.78 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкий доступ до щіток | Немає |
| Вага нетто, кг | 5.78 кг |
| Висота | 180 |
| Габарити в упаковці | 360х290х180 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина пропилу 45 град. | 45 мм |
| Глибина пропилу 90 град. | 60 мм |
| Довжина мережевого кабелю, м | 2 м |
| Довжина | 360 |
| Діаметр диска | 200 |
| Захист від повторного пуску | Так |
| Число обертів холостого ходу | 5500 об/хв |
| Напруга, В | 220В~ 50 Гц |
| Обмежувач глибини пропилу | Да |
| Плавний пуск | Немає |
| Підключення до пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Немає |
| Потужність | 2 |
| Система викиду стружки | Да |
| Стаціонарне кріплення | Да |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Фіксація клавіші включення | Так |
| Ширина | 290 |
| Ширина пропилу | 2.7 мм |
- Ціна: 4 160 ₴


