-30%


Дрель-шуруповерт акумуляторна Енергомаш ДШ-3118ЛБ, 18 В, 2 акумулятори, зарядний пристрій, кейс
3 625 ₴
2 537,50 ₴
- В наявності
- Код: ДШ-3118Л
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енергомаш |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.32 |
| Вага нетто, кг | 1,1 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Ємність акумулятору | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ступенів крутного моменту | 18+щабель свердління |
| Комплектація | Шуруповерт, зарядний пристрій, акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 1600 |
| Обмежувач швидкості | Немає |
| Режими роботи | Режим роботи |
| Упаковка | Пластиковий кейс |
| Число оборотів | 0-1300 об/хв |
| Число обертів на 1 швидкості | 0-350 об/хв |
| Число обертів на 2 швидкості | 0-1300 об/хв |
- Ціна: 2 537,50 ₴





