
Бензиновий тример-кусторіз Енергомаш БТ-8952С, 2-х тактний, потужність 3500 Вт, об'єм двигуна 51,7 куб. см
4 375 ₴
- Немає в наявності
- Код: БТ-8952С
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енергомаш |
| Стан | Новий |
| Тип штанги | Пряма |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто, кг | 7,3 кг (без ріжучих пристроїв та паливної суміші) |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр волосіні | 2.0 - 2.5 мм |
| Об'єм двигуна | 51,7 куб см |
| Праймер | Да |
| Ріжучий елемент | Волосінь/ніж |
| Тип двигуна | 2-х тактний бензиновий |
| Тип тріммерной головки | Напівавтоматична |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Фіксація клавіші пуск | Да |
| Число обертів двигуна | 8300 об/хв |
| Ширина скошування | 44 см |
- Ціна: 4 375 ₴


