-50%


Ігровий танк на радіоуправлінні на акумуляторі ZIPP Toys SwiftRecon з м'якими гелевими кулями, 4x4, швидкість до 10 км/год
2 499 ₴
1 249,50 ₴
- В наявності
- Код: маг 532.00.01
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipp Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Танк всюдихід |
| Характеристики акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 1300 мА/год |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга акумулятора | 3.7 |
| Колір | Orange |
- Ціна: 1 249,50 ₴






