
WorkMan 250BGH двошвидкісний полірувальний станок 250 мм, потужність 0.75 кВт, частота 1425/2850 об/хв
10 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: маг250BGH
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Workman |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 730 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 |
| Споживана потужність | 0.75 |
| Тип верстата | Дисковий |
- Ціна: 10 200 ₴







