
Свердлильний станок WorkMan DP12VL з безступінчатою регулюванням обертів з варіатором, потужність 550 Вт, вага 38,5 кг
22 517,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: маг 42535
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Workman |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 2580 об/хв |
| Споживана потужність | 0.55 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 38.5 кг |
| Висота | 290 см |
| Довжина | 760 см |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 510 |
- Ціна: 22 517,50 ₴










