
Forte FG3500 Електрогенератор оптом і в роздріб, потужність 2.5 кВт, бензиновий, ручний старт
15 038,75 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: магFG3500
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 2.7 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 51.6 |
| Час безперервної роботи | 12 |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 15 038,75 ₴


