
Лодка ZIPP Toys на радіоуправлінні Speed Boat Red, радіоуправління, акумулятор 90 mAh
1 125 ₴
- Немає в наявності
- Код: QT888A red 5320077
+380 (67) 565-46-12
Viber
- +380 (67) 565-46-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipp Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Колір корпусу | Червоний |
| Масштаб моделі | 1:32 |
| Радіус дії | 15 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Човен |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 3.3 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Ширина | 4.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 |
- Ціна: 1 125 ₴











